Personal

Våra avdelningschefer i Malmö

Jessica Palmer

Laboratoriechef

040-642 12 00
Jessica.palmer@ticdp.se

Seudin Selimanovic

Modell

040-642 12 05
seudin.selimanovic@ticdp.se

Anneli Ralling

Protes

040- 642 12 19
nils-gunnar@ticdp.se

Roger Nilsson

UK/KBF avd.

040- 642 12 09
roger.nilsson@ticdp.se

Ines Selimanovic

Fast Protetik

040-642 12 00

ines.selimanovic@ticdp.se

Artan Gudaci

Stål avd.

040-642 12 17
artan.gudaci@ticdp.se

Linda Lundberg

E.max/Empress

040-642 12 15
linda.lundberg@ticdp.se

Anna Granlund

Ekonomichef

040-642 12 00

anna.granlund@ticdp.se

Anders Englund

KBF

040-642 12 08
anders.englund@ticdp.se

Peter Ekendahl

Estetik avd.

040-642 12 07
peter.ekendahl@ticdp.se

Mercedes Gonzalez

Bettfysiologi

040-642 12 43
mercedes.gonzalez@ticdp.se

Linda Rosdahl

_

040-642 12 00
linda.rosdahl@ticdp.se

Susanne Larsson

Ortodonti

040-642 12 27

ortodonti@ticdp.se

Jesper Segergren

Ortodonti

040-642 12 23

ortodonti@ticdp.se

Paul Pileboda

Printing center

040-642 12 18

3d@ticdp.se

Ann André Bergmann

Marknad

040-642 12 22
ann.andre.bergmann

Kontakta oss i Malmö

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.
Du når oss på 040-642 12 00

Malmö

TIC DP – Tandteknik I Centrum AB
Box 501 06
202 11 Malmö
Besöksadress
Bellevuevägen 46
217 72 Malmö

Öppettider

mån–fre: 07.30–17.00
lör–sön: stängt

Vid akuta ärenden kontakta gärna någon av våra avdelningschefer.

Bankgiro: 407-8101
Org.nr: 556777-3238
Innehar F-skattebevis

Vill du komma i kontakt med oss kan du skicka ett meddelande här nedan.